• КУФЕР - L6014
  • КУФЕР - L6014
  • КУФЕР - L6014
  • КУФЕР - L6014
  • КУФЕР - L6014

КУФЕР - L6014

Шифра: L6014

Боја: Бела

Димензии во см: 53х36х25

Состав:
Пластика 80%
Полиестер 10%
Метал 10%Дизајн и Материјали

Овој куфер е направен од високо квалитетни материјали кои обезбедуваат долготрајност и издржливост. Функционалност

  • Предна Преграда за Лаптоп/Таблет: На предната страна од куферот има специјална преграда која се отвора и нуди безбедно и лесно достапно место за вашиот лаптоп или таблет. Оваа преграда е обложена со мека подлога за да ги заштити вашите уреди од удари и гребнатини.
  • УСБ и Ц Полначи: На горната страна од куферот е интегриран кабел со УСБ и Ц полнач, овозможувајќи ви лесно полнење на вашите уреди додека сте во движење. Ова е одлична карактеристика за оние кои често патуваат и имаат потреба од константно напојување на своите уреди.
  • Држач за Чаша: На задната страна од куферот е вграден практичен држач за чаша, што е идеално за држење на вашето кафе или вода додека чекате на аеродром или на железничка станица.

Внатрешна Организација

Внатрешноста на куферот е внимателно дизајнирана со повеќе прегради кои овозможуваат лесно организирање на вашите предмети. Без разлика дали патувате на кратко или долго патување, ќе најдете доволно простор и функционалност за сите ваши потреби.Тркала

Куферот е опремен со 360 степени ротирачки и без звучни тркала кои овозможуваат лесно и тивко движење на било која површина. Со оваа карактеристика, лесно ќе го водите куферот без напор, дури и кога е целосно наполнет.

Заштитете ги вашите работи и патувајте со стил. Нарачајте го денес и доживејте ја разликата што ја нуди висококвалитетниот дизајн и иновацијата.

Курирска служба Испораката се врши само на територијата на Република Македонија. Рокот на испорака е до 5 работни
Можност за замена и рефундација. Трошоците за замена на производи се на товар на купувачот, освен кога купувачот добил оштетен произ.
Почекајте...